Mladá generace v Pražské Arcidiecézi

UBYTOVACÍ SKUPINY

Od 10. 7. zde můžete zjistit, do jaké ubytovací skupiny patříte. Pokud zde své jméno nenaleznete a jste členy některého přípravného týmu, pak patříte do ubytovací skupiny přípravného týmu. 

SKUPINA PH1   SKUPINA PH2
     
Jméno Příjmení   Jméno Příjmení
Peter Bašista   Šimon Adlt
Přemysl Bašta   Prokop Adlt
Vojtěch Bašta   Julie Adltová
Jan Beneš   Milan Anderla
Monika Bieščadová   Eva Bartošová
Matěj Bílek   Kristýna Bejdáková
Alžběta Biskupová   Petra Borůvková
Terezie Boháčová   Irena Brodníčková
Marie Boráková   Petr Čanda
Kryštof Bouda   Sofie Čapková
Petr Burda   Vojtěch Čihák
Kristýna Buršíková   Veronika Čiháková
Vojtěch Círus   Klára Dembinná
Alžběta Círusová   Marie Dembinná
Anežka Čáslavková   Petr Dušek
Pavlína Černá   Marie Dušková
Ludmila Čuchalová   Romana Dvořáková
Martin Dědek   Lukáš Farář
Michal Dostál   Marie Farářová
Radim Dubský   Jan Farion
Julie Dvorská   Anežka Farionová
Vojtěch Dynybyl   Simona Fialová
Matěj Dynybyl   Jan Fišer
Barbora Dynybylová   Kateřina Follerová
Antonín Ettler   Šimon Formánek
Ján Faryad   Marie Glazerová
Kristýna Fifernová   Magdalena Grešová
Anežka Filsaková   Dominika Grešová
Dominik Frič   Jan Hackenberger
Tomáš Habán   Barbora Hamouzová
Anna Hanušová   Petr Havlík
Klára Hauserová   Adéla Hrubá
Anežka Havránková   Veronika Hrubá
Lenka Hejtmánková   Petr Hrubý
Michal Hladík   Karolína Chlumecká
Veronika Holá   Markéta Chytrá
Maria Holcová   Veronika Janáčová
Vavřinec Holeček   Štěpán Janoušek
Vojtěch Holík   Ondřej Janoušek
Josef Honke - Houfek   Kristýna Jansová
Vít Horák   Anežka Jechová
Marie Hrušková   Vojtěch Ježek
Martin Hybášek   Ondřej Ježek
Andrea Hýblová   Tereza Ježková
Ludmila Janečková   Nicol Jirásková
Jana Janovská   Anna Kašparová
Václav Jelínek   Michaela Kašparová
Dominik Jirsa   Alena Kmeťová
Matěj Jirsa   Magda Kohoutová
Tereza Jirsová   Jakub König
Tereza Kabíčková   Kristián König
Eliška Kačabová   Anna Koubková
Petr Kačur   Anna Krubnerová
Anna Kapsová   Eliška Krubnerová
Irena Karlová   Lucie Kubecová
Markéta Kavenová   Jakub Kubiš
Josef Klain   Kateřina Kubišová
Martin Klepetko   Alžběta Lacková
Kristýna Korčáková   Jan Lněnička
Anna Korčáková   Martin Ludvík
Dana Koribská   Jakub Macek
Jan Kornienko   Tereza Macourková
Eliška Kosmáková   Jiří Machyán
Josef Kroutvor   Eliška Mandíková
Jan Krušina   Jakub Marek
Anežka Křivánková   Štěpánka Marková
Tomáš Křivohlavý   Jiří Martínek
Václav Kučera   Vojtěch Matějovský
Josefína Kufová   Jakub Matějovský
Josef Kuchyňa   Josef Matějovský
Anna Kumpoštová   Vít Mikušek
Kristina Kupková   Ondřej Mikušek
Jakub Kůš   Jitka Mrázková
Aneta Kůšová   Jaroslav Mrňa
Kristyna Lovecká   Marika Müllerová
Terézia Martinková   Eliška Nehybová
Anna Mátiková   Veronika Nelibová
Ondřej Melzer   Petr Novák
Johana Melzerová   Jan Novák
Anežka Moudrá   Josef Novák
Michal Moulík   Marie Nováková
Iveta Moulíková   Lukáš Nusl
Eva Němcová   Tomáš Parkman
Kamila Němcová   František Pejchal
Tomáš Novák   Kristýna Plháková
Karolína Nováková   Jakub Pogran
Jan Ondrejka   Anna Pohořalá
Klára Osičková   Martin Procházka
Sára Osičková   Jana Procházková
Jakub Padevět   Adéla Průšová
Tomáš Penk   Vojtěch Řapek
Pavel Pernica   Antonín Setnička
David Pešat   Jan Sitta
Honza Pešat   Marie Sittová
Robert Plach   Anežka Skřídlovská
Magdaléna Poláková   Kateřina Slunečková
Marek Procházka   Anna Slunečková
Lucie Radovanská   Dominika Slunečková
Filip Rak   Kateřina Soukupová
Barbora Rakovská   Lukáš Srba
Maria Rechnerová   Jan Stárek
Alena Scheinostová   Lukáš Stárek
Petr Schlattauer   Anna Stárková
Magdalena Schreierová   Vít Staša
Tomáš Sixta   Ludmila Stašová
Vladimír Soukup   Veronika Stašová
Klára Staňková   Jenny Sternwaldová
Anna Xavera Starychová   Kateřina Sternwaldová
Anna Stehlíková   Kamil Světlý
Mlada Steinerová   Marie Šárovcová
Filip Strakoš   Veronika Šebková
Anežka Straková   David Šesták
Markéta Suchánková   Marek Šesták
František Svoboda   Lucie Šestáková
Anna Svobodová   Sára Šlechtová
Lucie Svobodová   Ema Šmídová
Hedvika Šárková   Klára Špačková
Terezie Šilhavá   Šárka Špínová
Karolína Šimková   Václav Štěpán
Veronika Šmídlová   Marta Štorkánová
Marie Táborská   Anna Štorová
Hana Tomanová   Martin Študent
Anežka Tošovská   Simona Šustrová
Václav Tropp   Alžběta Tintěrová
S.M.Judith (civ.Ingrid) Tulejová   Markéta Tomaidesová
Michael Vačkář   Barbora Tomaidesová
Josef Vašíček   Jana Tomaidesová
Natália Vavreková   Erika Tulachová
Klára Vernerová   Anežka Urbanová
Anežka Vlachová   Dominik Váchal
Václav Vlasák   Lukáš Váchal
Jakub Voldřich   Matěj Vašků
Matěj Voldřich   Alois Vašků
Alžběta Voldřichová   Marie Veselá
Iveta Vondrášková   Josef Veselý
Lukáš Vorel   Tereza Veverková
Kristina Vorlová   Alžběta Veverková
Klára Vošahlíková   Gabriela Vintrová
Karel Vrana   Jan Vít
Tomáš Vrána   Lenka Vítová
Kateřina Vránová   Kateřina Vítová
Ondřej Výborný   Klára Vláčilová
Štěpán Wenke   Vendula Vlachová
Veronika Wenkeová   Anna Vobecká
Antonín Zajíček   Kateřina Vodehnalová
Sára Zubinová   Eliška Vrbová
Marta Žilková   Václav Wagner
      Antonie Wagnerová
      Vojtěch Walenka
      Karel Walenka
      Anežka Walenková
      Pavel Zálešák
      Patricie Zálešáková
      Jakub Zeman
      Terezie Zlevorová
      Magdaléna Zlevorová
      Karolína Žáková

 

Soubory ke stažení: